1

2

3

4

Аспірантура

5

7 лютого 2013 року в рамках заходів з правової освіти студентської молоді, ініційованих кафедрою правового забезпечення господарської діяльності, відбулася зустріч студентів І-го курсу факультету Економіки та підприємництва зі старшим інспектором відділу профілактичної роботи ДАІ ХМУ ГУМВС України в Харківській області майором міліції Ніконенком О.В.

01 009402 0096 

Під час зустрічі студенти отримали актуальну інформацію щодо новелізації чинного вітчизняного законодавства у сфері дорожнього руху, сутності сучасної державної парадигми забезпечення безпеки та специфіки оперативно-службової діяльності персоналу Державної автомобільної інспекції МВС України. Особлива увага була приділена аналізу статистики, що характеризує стан дорожньої безпеки на Слобожанщині. У цьому контексті було наголошено, що упродовж 12 місяців минулого року на автошляхах Харкова та області було скоєно 2.589 дорожньо-транспортних пригод з постраждалими, під час яких 310 осіб загинули та 3.347 отримали тілесні ушкодження (у 900 дорожньо-транспортних пригодах з наїздом на пішоходів 114 осіб загинуло, а 846 – отримало тілесні ушкодження).

Акцентовано наголошувалося, що одним з безумовних пріоритетів визначено вжиття спільних системних заходів держави та інститутів громадянського суспільства з метою попередження дорожньо-транспортних пригод за участю пішоходів. Зокрема, позитивний резонанс у студентській аудиторії викликала інформація щодо нещодавньої презентації у нашому регіоні проекту «Громадське лобіювання стандартів Європейського Союзу щодо захисту пішоходів в Україні» за участю працівників Державтоінспекції Харківської області і представників громадських організацій «Товариство учасників руху» та «За безпеку пішоходів!». Означена ініціатива передбачає поступове запровадження європейської практики перетворення центра нашого міста у пішохідну зону. Подібні зрушення передбачають серйозну підготовчу роботу та вироблення науково обґрунтованих пропозицій щодо коригування схеми руху громадського транспорту та усунення існуючих в центрі мегаполіса майданчиків для паркування автотранспорту.

Зустріч виявилась цікавою та пізнавальною. Для обговорення було запропоновано низку актуальних проблем правового та організаційного характеру, що об’єктивно сприяло поглибленню знань у винятково важливій для сучасної людини сфері. Студенти повної мірою скористалися унікальною нагодою отримати вичерпні та кваліфіковані відповіді на широкий спектр хвилюючих їх запитань. Кожному з учасників заходу було презентовано свіжий номер журналу «Зустрічна смуга».

Керівництво факультету та науково-педагогічний персонал кафедри планує продовжити плідну роботу у площині підвищення правової культури студентів.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 213 гостей та користувачі відсутні