1

2

3

4

Аспірантура

5

125-27 квітня в Національному університеті водного господарства та природокористування м. Рівного відбулась щорічна зустріч викладачів випускових кафедр спеціальності "Міське будівництво та господарство" і студентів старших курсів.

В межах заходу було проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2016-2017 н.р. зі спеціальності, огляд-конкурс курсових, дипломних і магістерських робіт, а також нарада викладачів і завідувачів кафедр з питань планування навчального процесу за спеціальністю "Міське будівництво та господарство".

2

В олімпіаді взяли участь близько 50-ти студентів з 13 Вищих навчальних закладів України, що готують спеціалістів зі спеціальності Міське будівництво та господарство. В програмі  олімпіади  була перевірка знань і навичок за провідними дисциплінами: "Планування та благоустрій міст",  "Міський транспорт, вулиці та дороги" та "Утримання міської забудови".

3

27 квітня відбулось  нагородження переможців олімпіади та огляду-конкурсу й  урочисте закриття олімпіади.

Студенти факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва традиційно гідно представили університет, отримали другі місця в двох номінаціях.

Огляд-конкурс курсових, дипломних і магістерських робіт показав високий рівень підготовки наших студентів, що отримали 6 дипломів за магістерські роботи і дипломні проекти, які виконуються в межах наукової школи «Територіально-просторовий розвиток міст і регіонів», а також 4 дипломи за курсові проекти.

4

5

6

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 264 гостей та користувачі відсутні