kts1З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання з 22 по 24 березня 2017 р. в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова проходила підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році в галузі технічних наук Транспортні системи.

В конкурсі брали участь 32 студентські наукові роботи, що надійшли з 14 вищих навчальних закладів України.

На підсумковій науково-практичній конференції виступило 9 студентів з 9 вищих навчальних закладів: Львів, Харків, Маріуполь, Рівне, Київ, Дніпро, Кременчук.

kts2kts3

kts4kts5

kts6ktsv1

ktsv2ktsv3

ktsv4ktsv5

ktsv8ktsv9

На підставі відкритого обговорення наукових робіт та наукових доповідей учасників науково-практичної конференції переможцями стали:

І місце

— Рудакова Анастасія Сергіївна (Український державний університет залізничного транспорту);

— Заікіна Анастасія Олексіївна (Харківський національний автомобільно-дорожній університет).

ІІ місце

— Халак Роман Володимирович (Національний університет «Львівська політехніка»);

— Саяпіна Марія Олександрівна (Національній університет водного господарства та природокористування);

— Киричок Марія Станіславівна (Харківський національний університет міського господарства імені О. М.Бекетова).

ІІІ місце

— Богданова Марія Олегівна (Приазовський державний технічний університет);

— Юшко Карина Володимирівна (Національний транспортний університет);

— Сагіров Георгій Володимирович (Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна);

— Дорошенко Олена Геннадіївна (Кременчуцький національний університет імені М. Остроградського).

Вітаємо студентку ХНУМГ Киричок М. С. з перемогою!

ktsv10

Вступ2019