TT 1

В Харківському  національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова в період з 19 по 21 квітня  2017 року був проведений ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Транспортні системи" 2016/2017.

В Олімпіаді брали участь 65 студентів, які навчаються у технічних та політехнічних вищих навчальних закладах України. Були присутні учасники з наступних міст: Запоріжжя, Дніпро, Cєвєродонецьк, Рівне, Херсон, Київ, Маріуполь та Харків.

TT 2TT 3

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Транспортні системи"  стали:

І місце - студентка Харківського національного університету міського господарства ім. Бекетова  –  Дорошенко М.А.

ІІ місце – студенти Харківського національного автомобільно-дорожнього університету  – Приз А.В. та Заікіна А.О.;  Українського державного університету залізничного транспорту – Устиненко В.А.; Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля – Мірненко О.О.

ІІІ місце – студенти Харківського національного автомобільно-дорожнього університету – Круподеря М.С. та Університету митної справи і фінансів – Пивоваров Г.І.

Вітаємо студентку ХНУГХ  Дорошенко М.А. з перемогою в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Транспортні системи"!

TT 4

TT 5