image001

З 03.04 по 08.04.2017 кафедра Менеджменту і адміністрування Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова проводила «Тиждень кафедри». За час проведення заходу студенти і абітурієнти мали можливість дізнатися багато нового і цікавого з менеджменту та публічного управління і адміністрування.

Захоплюючі екскурсії, корисні майстер-класи та пізнавальні конференції – ось, що підготувала кафедра МіА своїм гостям.

Міжнародний аеропорт Харків, ДП ХМЗ «ФЕД», Рremier palace hotel Kharkiv та Харківська обласна рада гостинно приймали наших студентів та розкрили для них деякі професійні таємниці.

Для школярів і потенційних абітурієнтів спеціальностей кафедри наші викладачі підготували майстер-класи на актуальні теми в галузі менеджменту та публічного управління.

На завершення «Тижня кафедри МіА» пройшов круглий стіл у вже традиційному для кафедри форматі неформального спілкування школярів з викладачами кафедри.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до наступних заходів кафедри менеджменту і адміністрування, про які можна дізнатися на сайті.

image003

image005image007