05-07 квітня 2017 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова проходить II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фізика».

В Олімпіаді приймають участь 32 представники 20 вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації з: Київського національного університету будівництва і архітектури; Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова; Національної металургійної академії України; Вищого державного навчального закладу «Український державний хіміко-технологічний університ»; Державного вищого навчального закладу «Національний гірничий університет»; Чернігівського національного технологічного університету; Запорізького національного технічного університету; Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка; Одеської державної академії будівництва та архітектури; Державного вищого навчального закладу «Приазовський державний технічний університет».; Національного університету біоресурсів і природокористування України; Української інженерно-педагогічної академії; Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»; Харківського національного економічного університету імені С. Кузнеця; Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва; Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова; Харківського національного університету радіоелектроніки; Харківського національного університету будівництва та архітектури; Національного аерокосмічного університету імені М.Є.Жуковського «ХАІ»; Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Всі іногородні учасники розміщені у готелі житлово-комунального коледжу ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

У журі ІІ етапу Олімпіади працюють провідні науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів України.

Олімпіада проводиться у два тури, які різняться складністю задач і розв'язанням у письмовій формі. В кожному турі студентам запропоновано 10-12 задач. Кожній задачі надається певна кількість балів. Студенти, які набрали найбільшу кількість балів у 1-му турі, будуть брати участь у 2-му турі. Переможці ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фізика» будуть визначатись за підсумками 2-го туру.

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ