1 АФИШАВ університеті тривають ювілейні заходи, присвячені 155-річчю О.М.Бекетова. Активними учасниками та ініціаторами багатьох заходів є творчий колектив викладачів і студентів факультету АДОМ на чолі з деканом Т.Д.Рищенко.

29 березня 2017 року відбулася виставка робіт студентів 1 курсу факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва «Бекетівські шедеври очима студентів».

Готуючись до виставки, студенти вивчали архітектурну творчість великого зодчого. Особливий інтерес викликали будівлі, які і сьогодні прикрашають вулиці нашого міста.

Студенти під керівництвом викладачів факультету АДОМ Г.А.Коровкіної та Л.М.Швець підготували роботи, які демонструвалися в музейному комплексі.

Виставка була проведена напередодні свята Теплого Олексія. Саме в цей день академік архітектури Олексій Миколайович Бекетов завжди відзначав свої іменини і дуже любив цю пору року, коли розпускалися його улюблені квіти – геоцинти. Вшановуючи родинну традицію, студенти та викладачі факультету АДОМ прийшли на відкриття виставки з чарівними геоцинтами, створивши справжнє «Свято геоцинтів». .

Квіти згодом будуть висаджені біля сучасних архітектурно-художніх майстерень АRHOUSE. Ювілейні бекетівські заходи тривають, примножуючи традиції нашого університету.

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ