24 січня 2013 року кафедра Правового забезпечення господарської діяльності спільно з кафедрою Економіки будівельного підприємства в рамках програми «Школи молодого підприємця» провели зустріч на тему «Економіко-правові аспекти господарювання».

1 IMG 39932 IMG 3994

Присутні мали змогу отримати базові економічні знання, необхідні, в першу чергу, для здійснення підприємницької діяльності, дізналися про те, які особисті якості повинен мати підприємець для процвітання і розвитку своєї справи, а також про підприємницькі ризики та негативні сторони підприємництва. Крім цього, присутні отримали практичні юридичні знання, які допоможуть їм на початковому етапі створення власного бізнесу, а також для захисту його від неправомірних дій контрагентів та свавілля контролюючих органів.

В процесі зустрічі були приведені приклади з практики які висвітлюють труднощі здійснення підприємницької діяльності та шляхи їх подолання.

3 IMG 40004 IMG 4001

Вступ2019