олимпиада математика2

Основними завданнями ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ХНУМГ з МАТЕМАТИКИ є виявлення обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії, залучення їх до навчання в Університеті, реалізація здібностей талановитих учнів.

До участі в Олімпіаді допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту у 2017 році.

Олімпіада проводяться у два тури:

• Перший тур — дистанційний, проводиться у період з 20 березня 2017 року по 18 квітня 2017 року.

• Другий тур — очний, проводиться 22 квітня 2017 року в Університеті.

Для участі у І-му турі (дистанційному) учасники Олімпіади повинні зареєструватися на веб-сайті Університету за адресою: https://goo.gl/51zCEV

Зареєстровані учасники та слухачі підготовчих курсів (логін та пароль – номер контактного телефону) відкривають «Всеукраїнська олімпіада з математики» за адресою http://cdo.kname.edu.ua/course/view.php?id=692 , кодове слово filial і приступають безпосередньо до тестування.

Завдання І-го туру складається з 20 запитань у вигляді тестів. Розв’язання завдань здійснюється дистанційно протягом 1,5 години.

ІІ-й тур (очний) проходить в Університеті.

До участі у ІІ-му турі допускаються учасники, які набрали у І-му турі не менше 75 балів за 100-бальною шкалою.

Завдання ІІ-го туру складається з 20 запитань у вигляді тестів.

На розв’язання завдань другого туру відводиться 1,5 години часу.

Учасникам ІІ-го туру Олімпіади, які набрали відповідні бали, при розрахунку конкурсного бала нараховуються додаткові бали до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з математики в обсязі до 20 балів.

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ