1

2

3

4

Аспірантура

5

проект 3Студенти факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва взяли участь у конкурсі «Житловий комплекс по вул. Єлизаветинській», який проводив АТ «Трест Житлобуд-1» у період з 10.02.2017 р. до 13.03.2017 р. Метою конкурсу було запропонувати концепцію розміщення житлових будинків, майданчиків відпочинку, автостоянок в єдиному архітектурному ансамблі, який повинен розташовуватися в районі ж/д станції «Левада» в пішій доступності від станції метро «проспект Гагаріна».

Студенти-магістри 5 курсу запропонували два цікавих проекти, об’єднаних спільною ідеєю по створенню сучасного житлового комплексу, який відповідає європейським нормам: «Левадівський» (автори - Губіна Марія, Лінкевич Єва, Цибулька Ілля) та «Смарагд» (автори – Донченко Ірина, Тищенко Валерія). При створенні проектів були максимально враховані потреби мешканців сучасного міста, зокрема норми проектування безбар`єрної архітектури для покращення житлових умов маломобільних груп населення, враховані сучасні тенденції світло-кольорового дизайну, використанню новітніх будівельних матеріалів та обладнання. Окрема увага приділена покращенню транспортно-пішохідної розв’язки мікрорайонів, озелененню територій та використані сучасні прийоми ландшафтної архітектури.

проект 1

Завдяки участі у конкурсі студенти факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва мають змогу брати участь у співпраці Університету з АТ «Трест Житлобуд-1» у реалізації реальних проектів з благоустрою житлової території м. Харкова.

проект 2

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Конф Спадщина ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті Один гість та користувачі відсутні