фото 416 березня 2017 року ХНУМГ імені О.М. Бекетова взяв участь у ярмарку професій «Професія твоєї мрії», що проводився Харківським міським центром зайнятості в Палаці дитячої та юнацької творчості «ІСТОК». Цей захід спрямований на підвищення поінформованості майбутніх абітурієнтів та профорієнтаційну роботу зі старшокласниками. Ярмарок відвідали більш ніж 700 учнів шкіл, коледжів та технікумів м. Харкова.

Від ХНУМГ імені О.М. Бекетова інформацію учасникам ярмарку надали провідний фахівець з профорієнтаційної роботи та працевлаштування випускників Центру доуніверситетської освіти і кар’єри Ярош О.С. та асистент кафедри земельного адміністрування та геоінформаційних систем Радзинська Ю.Б. Гості заходу задавали питання представникам університету, знайомились зі спеціальностями та можливостями особистісного та професійного розвитку під час навчання в університеті.

фото 5фото 6

фото 7Для активних лідерів учнівського самоврядування в ХНУМГ імені О.М. Бекетова проходять заняття школи розвитку «Мер міста», де учні знайомляться з майбутніми професіями в ході розробки та впровадження власних проектів за обраним напрямом. А для абітурієнтів, яким зовсім скоро треба буде здавати ЗНО 2017, на базі університету є можливість навчання на підготовчих курсах.

Дорогі друзі, якщо ви ще не визначилися з майбутньою професією, запрошуємо вас на весняний День відкритих дверей 08 квітня 2017 року о 9.30. Ви зможете побачити університет, познайомитися зі студентами, взяти участь в інтерактивних заходах і вибрати свій професійний шлях разом з ХНУМГ імені О.М. Бекетова!

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

20

баннер ТСЛ

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Прием Кернеса 4

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

На сайті 215 гостей та користувачі відсутні