122 лютого 2017 року відбулася відеоконференція факультету «Транспортних систем та технологій» на тему «Навчання на факультеті і перспективи обраної спеціальності».

У конференції прийняли участь: декан ф-ту Шпіка М. І., заст. декана – Закурдай С. О., Герасименко В. А., доц. кафедри електричного транспорту – Зубенко Д. Ю., доц. каф. транспортних систем і логістики – Пруненко Д. О., доценти кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності – Абракітов В. Е., Фесенко Г. В., студентський актив факультету – Піндер В., Троцай А., Величко В., Косаткевич Л., Трофимова А. 4

2За час проведення відеоконференції до нас приєдналися 15 шкіл міста Харкова, які змогли отримати вичерпні та розлогі відповіді на всі запитання.
А їх поступило не мало. Абітурієнтів цікавили питання вступу до Університету (необхідні документи, перелік дисциплін ЗНО), технічне оснащення лабораторної бази, можливості для працевлаштування, участь у міжнародних обмінах та програмах «подвійного диплому».

Окрема увага приділялася перспективним напрямкам розвитку на факультеті – адаптації учбових програм до сучасних вимог роботодавців, розвитку матеріально-технічної бази, участі студентів у науково-дослідних та госпдоговірних роботах. Кожен представник випускаючих кафедр факультету ознайомив всіх учасників з специфікою навчання та можливостями для самореалізації.

Особливу зацікавленість учасники відеоконференції проявили до нещодавно створеного на кафедрі «Електричного транспорту» електрокара – CarLab, який був презентований деканом факультету.

3Частина запитань була пов’язана з умовами надання та проживання у гуртожитках, участі у студентському житті та міжнародних конференціях, кількості бюджетних місць та розміру стипендій.

В відеоконференції прийняли участь найкращі студенти факультету, які поділилися своїми враженнями від навчання та дозвілля в Університеті.

Всі учасники конференції були запрошені на тиждень нашого факультету, який відбудеться з 27.02.17 – 3.03.17 у ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, де кожен зможе ознайомитися зі спеціальностями факультету більш детально. Ласкаво просимо до нас!

ВСТУП2019

VstupINFO