1

2

3

4

5

122 лютого 2017 року відбулася відеоконференція факультету «Транспортних систем та технологій» на тему «Навчання на факультеті і перспективи обраної спеціальності».

У конференції прийняли участь: декан ф-ту Шпіка М. І., заст. декана – Закурдай С. О., Герасименко В. А., доц. кафедри електричного транспорту – Зубенко Д. Ю., доц. каф. транспортних систем і логістики – Пруненко Д. О., доценти кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності – Абракітов В. Е., Фесенко Г. В., студентський актив факультету – Піндер В., Троцай А., Величко В., Косаткевич Л., Трофимова А. 4

2За час проведення відеоконференції до нас приєдналися 15 шкіл міста Харкова, які змогли отримати вичерпні та розлогі відповіді на всі запитання.
А їх поступило не мало. Абітурієнтів цікавили питання вступу до Університету (необхідні документи, перелік дисциплін ЗНО), технічне оснащення лабораторної бази, можливості для працевлаштування, участь у міжнародних обмінах та програмах «подвійного диплому».

Окрема увага приділялася перспективним напрямкам розвитку на факультеті – адаптації учбових програм до сучасних вимог роботодавців, розвитку матеріально-технічної бази, участі студентів у науково-дослідних та госпдоговірних роботах. Кожен представник випускаючих кафедр факультету ознайомив всіх учасників з специфікою навчання та можливостями для самореалізації.

Особливу зацікавленість учасники відеоконференції проявили до нещодавно створеного на кафедрі «Електричного транспорту» електрокара – CarLab, який був презентований деканом факультету.

3Частина запитань була пов’язана з умовами надання та проживання у гуртожитках, участі у студентському житті та міжнародних конференціях, кількості бюджетних місць та розміру стипендій.

В відеоконференції прийняли участь найкращі студенти факультету, які поділилися своїми враженнями від навчання та дозвілля в Університеті.

Всі учасники конференції були запрошені на тиждень нашого факультету, який відбудеться з 27.02.17 – 3.03.17 у ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, де кожен зможе ознайомитися зі спеціальностями факультету більш детально. Ласкаво просимо до нас!

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 182 гостей та користувачі відсутні