20 лютого 2017 р. Гендерний центр Університету долучився до виконання «Комплексної програми розвитку місцевого самоврядування в місті Харкові на 2012-2020 роки», в рамках якої був проведений семінар «Впровадження гендерних підходів у діяльність місцевого самоврядування».

У сесійній залі Харківської міської ради виступили директорка Гендерного центру, к.е.н., доцент кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Бібік Н.В. та координаторка проектів Гендерного центру; член Координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї, гендерного насильства, протидії торгівлі людьми при Харківській міській раді; к.філос.н., доцент кафедри історії і культурології Фесенко Г.Г.

Депутати були ознайомлені з діяльністю Гендерного центру, історією співпраці з органами місцевого самоврядування та актуальними гендерними підходами в реалізації міської політики. Були презентовані кращі європейські практики впровадження гендерно збалансованих підходів у роботі виконавчих органів, зокрема міста Відень. Також окреслено перспективні напрями співпраці ХНУМГ ім. О.М.Бекетова з Харківською міською радою, зокрема – «Гендерний моніторинг міського простору з використанням ГІС-картографування».

Додаткова інформація на сайті Харківської міської ради

Банер виборів

Баннер Довідника 2018

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

Олімпіади ХНУМГ 2019

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

На сайті 659 гостей та користувачі відсутні