У лютому 2017 року завідувач кафедри правового забезпечення господарської діяльності Килимник Інна Ігорівна та доцент кафедри Бровдій Алла Михайлівна були направлені у заплановане відрядження до м. Гуіттінен (Фінляндія). Метою візиту було наукове стажування для юристів та стажування з англійської мови за професійним спрямуванням.

Програма стажування включала в себе проходження курсів англійської мови на рівні Upper Intermediate, а також відвідування брифінгів з питань правового забезпечення підприємницької діяльності у Фінляндії, організації забезпечення прав біженців, оглядових лекцій щодо функціонування системи органів та установ виконання покарань. Окрім цього, учасники стажування відвідали органи місцевого самоврядування та ознайомились з особливостями організації їх діяльності під час презентації, яка була проведена в стінах міської ради мером міста Гуіттінен Юркі Пелтома.

Декілька слів про місце проведення стажування.

Фінляндія широко відома в світі як держава із найбільш досконалою організацією освітньої діяльності, в межах якої застосовуються найефективніші прогресивні методи навчання, з якими пощастило познайомитись нашим викладачам. Вивчення англійської мови відбувалось в одному із найстаріших коледжів Фінляндії, який знаходиться в місті Гуіттінен, що славнозвісний своїми традиціями викладання іноземних мов.

В стінах Університету Турку на юридичному факультеті була організована лекція в якій висвітлювались особливості навчального процесу у ВНЗ, описувались застосовувані на практиці педагогічні прийоми навчання, що застосовуються для отримання передбачених компетенцій студентами університетів Фінляндії. Крім цього професори Університету Турку ознайомили учасників стажування з особливостями навчання в аспірантурі та докторантурі.

Проведені зустрічі та лекції були спрямовані на отримання міжнародного досвіду та формування знань про правову систему розвинених європейських держав.

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ