фото 1За підтримки Департаменту освіти Харківської міської ради 8 лютого 2017 року в рамках школи розвитку «Мер міста» відбулася лекція «Процеси урбанізації та їх вплив на розвиток сучасних мегаполісів» к.т.н. доцента кафедри міського будівництва Жидкової Тетяни Володимирівни для лідерів учнівського самоврядування м. Харкова.

Були розглянуті етапи урбанізації в Україні в доіндустріальний період, індустріалізації і на сучасному рівні; особливості формування і розвитку міст України, відмінності в містобудуванні західної частини України, в тому числі в тих містах, які отримали Магдебурзьке право, зокрема Львова і Камінець-Подільського. Також розглянуто виникнення і розвиток планувальної структури Києва та міст Слобожанщини. Особливу зацікавленість в учнів виникла при розгляді історії виникнення та розвитку нашого міста починаючи з 17 століття до теперішнього часу, а також сучасні проблеми.

фото 2фото 3

Чекаємо юних мерів на наступному занятті в школі розвитку «Мер міста» 15 березня 2017 року.

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ