1

2

3

4

Аспірантура

5

Пів року міжнародної програмі «академічної мобільності Erasmus+» пролетіли дуже швидко. Було море позитивних емоцій починаючи від нових друзів, подорожей та нових викладачів, закінчуючи останнім етапом програми - екзаменами.

Як і завжди екзамени почалися раптово, але це нас не лякало, хоч і було трохи складно навчатись, бо все ж таки предмети на іноземній мові, але ми готувались групами та дуже старанно. Та ось всі екзамени і програма підійшла до кінця, час повертатися до рідного університету та кафедри. Це був незрівнянний та дуже корисний життєвий досвід, який запам'ятається на все життя!

Щиро дякую кафедрі «Економіки підприемсв, бізнес адміністрування та регіонального розвитку» за надання цієї чудової можливості прийняти частину закордонного досвіду!

студентка 3 курсу, групи ЕП 2014-1 Альбіна Пащенко.

Кафедра вітає наших прекрасних студенток Пащенко Альбіну, студентку 3 курсу, Коротєєву Ганну, студентку 5 курсу і Овчарову Юлію, випускницю, магістра, з успішним закінченням навчання в Островському університеті (Чехія) за програмою «академічної мобільності Erasmus +». Дякуємо керівнику групи, ст. викладачу кафедри Панової О.Д.

Дорогі дівчата,не зупиняйтеся, вчіться і передавайте досвід! #economist_beketov

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 775 гостей та користувачі відсутні