Главное18 січня 2017 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова в рамках Школи розвитку «Мер міста» пройшло чергове заняття для лідерів учнівського самоврядування за темою «Командоутворення в процесах реалізації міських проектів». Заняття провела доцент кафедри менеджменту і адміністрування, директор центру доуніверситетської освіти і кар’єри Вікторія Мельман.

У заході взяли участь близько 140 старшокласників, які представляли усі райони міста, методист НМПЦ Департаменту освіти Харківської міської ради Полякова Інна Валентинівна, співробітники Центру доуніверситетської освіти і кар’єри Тетяна Беспалова та Олена Ярош, а також лідери Харківської міської організації учнівського самоврядування.

фото1фото 2

фото 3фото 4

фото 5Під час тренінгу були сформовані проекті команди від кожного району, які визначили мету, цільову аудиторію і завдання власних проектів. Учні будуть розробляти командами проектні пропозиції до травня 2017 року, а потім презентують результати на заключному заняття в рамках конкурсу «Якщо б мером був я».

Ми дуже раді, що учнівська молодь із задоволенням відвідує школу розвитку «Мер міста», цього разу організаторові навидь очікував емоційний музичний сюрприз від творчих учнів.

Ми чекаємо учнівську молодь на наступному занятті від провідних викладачів ХНУМГ імені О.М. Бекетова, що відбудеться 8 лютого 2017 року за темою «Процеси урбанізації та їх вплив на розвиток сучасних міст». Слухачі дізнаються про сутності процесу урбанізації, що охоплює найрізноманітніші аспекти міського розвитку: економічні, соціальні, екологічні, культурні, демографічні, а також про сучасні тенденції світового процесу урбанізації.

До нових зустрічей, друзі!

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ