01 EditedВітаємо доктора технічних наук, професора кафедри системи електропостачання та електроспоживання міст ПЛЮГІНА Владислава Євгеновича – переможця XVIII Обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена» в номінації «Науковець». Урочисте нагородження відбулось 28 листопада в ХНАТОБі. Учасниками заходу стали керівники, науково-педагогічні працівники, провідні вчені, аспіранти, магістри та студенти вищих навчальних закладів.

Керівник області Юлія Світлична привітала переможців конкурсу, побажавши їм нових професіональних здобутків, а також зазначила, що вищою школою Харківщини може пишатися вся Україна.

У 2016 році в XVIII обласному конкурсі «Вища школа Харківщини – кращі імена» взяли участь 167 науково-педагогічних працівників з 33 вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації.

02 Edited