1

2

3

4

Аспірантура

5

Учасники круглого столу обговорили пріоритетні напрями діяльності університету, як партнера проекту, у сфері підвищення енергоефективності та енергобезпеки в міському господарстві, нових ефективних систем для будівель та споруд, використання альтернативних джерел енергії та підвищення ефективності котельного обладнання децентралізованих систем теплопостачання. Також учасники мали змогу відвідати лабораторію «Сонячна електростанція», що розташована в освітньо-виробничому центрі університету  «Сучасні технології в енергетиці». 

Всеукраїнський спільний проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН (далі Проект МРГ) в Харківській області у працює з 2008 року та по теперішній час.

Мета Проекту - сприяння сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні шляхом зміцнення спільного управління та заохочення громадських ініціатив в селах, селищах та малих містах.

За цей час, партнерами Проекту стали 14 районів, 2 міста, 97 сільських рад та 109 громад. Ці громади задля консультативної, технічної та фінансової підтримки місцевої влади та Проекту МРГ спільно реалізували 147 своїх ініціатив (мікропроектів) на загальну вартість біля 40 млн грн.

Пріоритетні напрямки третьої фази Проекту (2014 -2017 роки): енергоефективність, енергозбереження та «розумні міста».

Партнерами Проекту з напрямку по енергоефективності протягом двох фаз Проекту МРГ стали 6 районів: Балаклійський, Борівський, Двурічанський, Великобурлуцький, Харківський, Сахновщинський, Чугуївський та з 2016 року долучилися міста Чугуїв та Мерефа.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 207 гостей та користувачі відсутні