1

2

3

4

5

Аспірантура

01 1Колектив кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту та керівництво університету щиро вітають професора, доктора економічних наук Долю Володимира Тимофійовича з 80-річним Ювілеєм!

Його особистий приклад, професійна діяльність стали прикладом для виховання майбутніх поколінь, формування відповідальної інтелектуальної еліти нашої держави.

Він пройшов з університетом славний трудовий шлях.

Розпочавши свою трудову діяльність на посаді молодшого наукового співробітника і головного спеціаліста лабораторії економіки будівництва ПівденНДІ АБіА (м. Харків), він пройшов усі сходинки педагогічного та наукового зростання: аспірант, старший викладач, доцент, професор, завідувач кафедри економіки будівництва. Організаторський талант, принциповість і прогресивні ідеї яскраво виявились на посаді завідувача кафедри, яку він очолював тривалий час. Розуміючи важливість інформаційно-аналітичного забезпечення процесу ринкових перетворень в Україні, він став ініціатором створення кафедри обліку і аудиту.

В період корінних економічних перетворень та розвитку орендного руху в країні з метою підвищення ефективності промислового і сільськогосподарського виробництва, будівництва, інших галузей народного господарства, очолював роботу, пов'язану з передачею в оренду майна державних підприємств з проведенням подальшої їх приватизації. Протягом 1992-1993 років за дорученням Верховної Ради України очолював колектив з розробки проекту Закону «Про оренду державного та комунального майна» та здійснював практичну роботу з його впровадження. Він вперше в Україні розпочав викладання дисциплін «Економіко-математичні методи планування і управління», «Економетрія і дослідження операцій», став автором навчального посібника «Економічний аналіз: теорія та практичні методики».

Володимире Тимофійовичу, прийміть наші привітання!

 

Нехай душа у вас ніколи не старіє,

На білій скатертині будуть хліб і сіль,

Своїм теплом вас завжди сонце гріє

Слова подяки линуть звідусіль.

В житті нехай все буде, що потрібно,

Без чого не складається життя,

Любов, здоров’я, щастя, дружба

Та вічна нестаріюча душа.

Смійтеся більше і менше сумуйте,

Щораз багатійте, ще краще ґаздуйте,

Хай думи ніколи спочинку не знають,

Хай легко, мов крила, внучат пригортають,

Хай серце ще довго тріпоче у грудях,

Живіть до ста років на поміч всім людям

Здоров’я міцного вам зичимо щиро

Ласки від Бога, від людей добра

На многії і щасливії літа!

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 346 гостей та користувачі відсутні