1

2

3

4

Аспірантура

5

22-25 вересня 2016 р. в Полтаві відбувся фестиваль про сучасне містота його суспільство “Майстерня міста”. Фестиваль ставмісцем для презентації і обговорення новаторських ідей щодо розвитку міста, демонстрації цікавих рішень урбан-дизайнерів з елементами інклюзивності та гендерними візіями. Актуальною темою для обговорення учасниками майстерні стала «Місто рівних можливостей».

Відзначалося, що у більшості українських міст немає належної інфраструктури, передбаченої для мешканців з особливими потребами (пандусів, пониження тротуарів, звукової навігації). Місто рівних можливостей має і важливу гендерну складову, зокрема, проблематику присутності жінки у публічних просторах міста.

На семінарі-дискусії «Жінки та місто» були презентовані теоретичні та практичні напрацювання Гендерного центру ХНУМГ ім. О.М. Бекетова (завдяки підтримці проектного офісу Німецького товариства з міжнародного співробітництва (GIZ) у Полтаві «Інтегрований розвиток міст в Україні»). Доцент кафедри історії і культурології Фесенко Г.Г. ознайомила учасників з кращими європейськими практиками у сфері гендерної урбаністики. Передусім мова йшла про Відень, що посідає перше місце у міжнародному рейтингу з гендерної політики міст. У другій частині семінару гендерна експертка Олена Стрельник представила результати проекту «Полтава очима жінок», у якому брали участь жінки різних соціальних категорій (матері, велосипедистки, жінки з інвалідністю та ін.).

Гендерний центр Університету (директорка – к.е.н., доц. Бібік Н.В.) планує продовжити співпрацю з муніципальними та громадськими інституціями Полтави.

ПОСИЛАННЯ:

https://www.youtube.com/watch?v=b_T9uIR9wxw

http://strichka.com/article/52838072

http://pl.vkadri.com/video/hromadsketb-poltava-chy-komfortno-ginkam-gyty-v-poltavi.html

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 289 гостей та користувачі відсутні