1

2

3

4

5

13 вересня в Університеті урочисто стартували Дні Польщі, проведення яких стало доброю традицією започаткованою з відкриттям Українсько-польського культурно-освітнього центру.

Програма заходів була побудована таким чином, щоб всі охочі мали можливість познайомитися з «польським вектором» діяльності Університету, дізнатися про можливості навчання та стажування у польських вузах-партнерах, відвідати День відкритих дверей польської бібліотеки, ознайомитися з виставкою присвяченою Миколі Копернику і на завершення поринути в польську історію та культуру взявши участь у польській вікторині.

14 вересня Директор Центру міжнародної діяльності та освіти – Наталя Бібік презентувала програми навчання та стажування у Польщі. Значна увага була приділена Лодзінському технічному університету в розрізі проходження короткотермінових практик студентами факультету Транспортних систем і технологій, а також проанонсовано програму мобільності з Лодзінською Політехнікою. Своїми враженнями після проходження літньої практики в Лодзінській Політехніці поділився студент 5 курсу, групи МЕТ206-1 – Шалімов Владислав.

Випускники програми Study tours to Poland, Баглай Тетяна та Богдан Каліненко, детально розповіли про умови участі у програмі, на що потрібно звернути увагу при подачі документів, а також із захопленням розповідали про особисті візити, які стали поштовхом для участі в нових програмах та проектах.

Завершилися Дні Польщі 15 вересня Вікториною на знання Польщі, в якій прийняли участь 28 студентів.

Цінні подарунки від Генерального Консульства республіки Польща у Харкові, Українсько-польського культурно-освітнього центру, Профкому студентів та Студентського Сенату отримали:

1-ше місце - Владислав Шалімов, факультет ТСТ;

2-ге місце – Дмитро Кутовий, факультет ТСТ;

3-є місце – Олена швець, факультет ТСТ;

4-е місце – Валентин Первих, факультет АДОМ

Вітаємо переможців та дякуємо кожному з її учасників!!!

Wszystkim, którzy byli z nami w ciągu tygodnia Polski na Uniwersytecie, serdecznie dziękujemy!

Нагадуємо, триває набір слухачів курсу польської мови рівень А1, А2.

Більше детальна інформація в центрі міжнародної діяльності та освіти – ауд. 228а, тел. 075-707-30-50.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 330 гостей та користувачі відсутні