13 вересня 2016 р. розпочато Дні Польщі в Університету.

Заходи присвячені промоції співпраці з Польськими партнерами та святкуванню другої річниці українсько-польського культурно-освітнього центру Університету.

Відкриття Днів Польщі розпочалося з привітального слова Ректора Університету – Володимира Миколаєвича Бабаєва та урочистої церемонії присвоєння Генеральному Консулу Республіки Польща у Харкові – Пану Янушу Яблонському звання почесного доктора Університету.

У своєму вітальному слові Пан Генеральний Консул подякував за висловлену йому довіру та наголосив на важливості українсько-польської співпраці з Університетом, яка розпочата ще за каденції Пана Яна Граната, Станіслава Лукасіка і набуває плідних відносин до сьогодні.

Директорка українсько-польського центру – Любов Жванко презентувала робота Центру за два роки, наголосила на найвагоміших українсько-польських заходах другого року діяльності та поділилася планами на майбутнє.

Протягом Днів Польщі в Університеті усі бажаючі мають можливість познайомитися з виставкою присвяченою польському астроному, автору геліоцентричної теорії побудови Сонячної системи – Миколі Копернику, а також відвідати Польську бібліотеку Університету, двері якої відкриті для усіх бажаючих.

Анонс:

14 вересня - Презентація програм навчання та стажування у Польщі

15 вересня – Вікторина на знання Польщі. Переможці вікторини отримають подарунки від генерального Консульства Республіки Польща у Харкові, Профкому студентів Університету, Українсько-Польського Культурно-Освітнього Центру.

Запрошуємо всіх бажаючих !

Центр міжнародної діяльності та освіти

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ