1

2

3

4

Аспірантура

5

13 вересня 2016 р. розпочато Дні Польщі в Університету.

Заходи присвячені промоції співпраці з Польськими партнерами та святкуванню другої річниці українсько-польського культурно-освітнього центру Університету.

Відкриття Днів Польщі розпочалося з привітального слова Ректора Університету – Володимира Миколаєвича Бабаєва та урочистої церемонії присвоєння Генеральному Консулу Республіки Польща у Харкові – Пану Янушу Яблонському звання почесного доктора Університету.

У своєму вітальному слові Пан Генеральний Консул подякував за висловлену йому довіру та наголосив на важливості українсько-польської співпраці з Університетом, яка розпочата ще за каденції Пана Яна Граната, Станіслава Лукасіка і набуває плідних відносин до сьогодні.

Директорка українсько-польського центру – Любов Жванко презентувала робота Центру за два роки, наголосила на найвагоміших українсько-польських заходах другого року діяльності та поділилася планами на майбутнє.

Протягом Днів Польщі в Університеті усі бажаючі мають можливість познайомитися з виставкою присвяченою польському астроному, автору геліоцентричної теорії побудови Сонячної системи – Миколі Копернику, а також відвідати Польську бібліотеку Університету, двері якої відкриті для усіх бажаючих.

Анонс:

14 вересня - Презентація програм навчання та стажування у Польщі

15 вересня – Вікторина на знання Польщі. Переможці вікторини отримають подарунки від генерального Консульства Республіки Польща у Харкові, Профкому студентів Університету, Українсько-Польського Культурно-Освітнього Центру.

Запрошуємо всіх бажаючих !

Центр міжнародної діяльності та освіти

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 402 гостей та користувачі відсутні