1

2

3

4

Аспірантура

5

DSC 5990 Edited23 серпня 2016 року з офіційним візитом Університет відвідав Генеральний секретар Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, почесний доктор Університету - пан Андреас Кіфер і голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

В рамках візиту пан Андреас Кіфер прочитав лекцію щодо спільних проблем, з якими стикаються місцеві і регіональні органи влади в Європі, установи та мережі місцевих і регіональних органів влади на європейському рівні. Під час своєї лекції Андреас Кіфер розповів студентам про роботу Конгресу місцевих та регіональних влад. Зокрема, про те, що його учасниками є посадові особи, які представляють 47 країн-членів Ради Європи. Та не дивлячись на значну кількість учасників, робота Конгресу є злагодженою та ефективною завдяки постійній комунікації та взаємодопомозі.

DSC 5998 EditedDSC 6007 Edited

DSC 6010 EditedDSC 6019 Edited

Конгрес сприяє процесу передачі політичної влади та фінансових ресурсів містам та регіонам, - зазначив Генеральний секретар, уточнивши, - Конгрес забезпечує прийняття стратегічних рішень на рівні, наближеному до громадян.

У своїй промові Генеральний секретар Конгресу також розповів про місцеву демократію та практику створення і функціонування Асоціацій місцевого самоврядування у країнах Європи. Було розкрито і питання постійного моніторингу виконання принципів Європейської Хартії місцевого самоврядування у країнах, де вона ратифікована. Андреас Кіфер також розповів про практику надання рекомендацій та консультативної допомоги урядам 47-країн-членів Ради Європи.

Підбиваючи підсумки пан Андреас Кіфер запевнив у продовженні роботи з Університетом та подальшій співпраці.

DSC 6072 EditedDSC 6075 Edited

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 357 гостей та користувачі відсутні