03 37 липня команда Enactus Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова прийняла участь у щорічних Національних змаганнях Enactus Україна 2016 на базі Конгрес-Холу Космополіт, м. Київ. Змагання присвячені студентському підприємництву у наступних сферах: економіка, екологія та соціум.

До складу команди увійшли студенти кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку: Єфименко Дмитро - капітан команди, Бойко Руслан - заступник капітану, відео оператор, Юлія Овчарова, Катерина Гребенець та Тетяна Нефьодорова. За результатами змагань (презентацію проектів «Stance car» та «Міні-паркова зона узвіз Весніна») команду нагороджено Сертифікатом за участь в Півфіналі Національних змагань Enactus Україна 2016 за використання підприємницьких здібностей та сприяння у створенні кращого світу.

Вступ2019

VstupINFO