Golovne foto13 червня 2016 року відбулося заключне заняття університетської школи розвитку для лідерів учнівського самоврядування «Мер міста» в 2015/16 навчальному році в форматі екскурсії в Кабінет Міністрів України за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради.

Заняття провели викладачі кафедри Менеджменту і адміністрування Бєльська Тетяна Валентинівна, асистент Браташ Мирослава Анатоліївна та координатор Харківської обласної ради старшокласників, заступник директора з навчально-методичної роботи КЗ «Харківський обласний палац дитячої а юнацької творчості» Підберезкіна Тетяна Євгенівна.

Лідери учнівського самоврядування міста Харкова, Близнюківського, Первомайського, Сахновщинського, Харківського районів та міст Куп’янськ, Лозова області відвідали мали можливість на власні очі побачити одну з головних державних установ – Будинок Уряду України та дізнатися про сучасну історію української держави.

Величний Будинок Уряду спроектований академіком архітектури І. Фоміним. Зведений він був у 1936 – 1938 рр. Екскурсія розпочалася в Музеї Урядів України, де представлена широка експозиція документів, фотографій, предметів побуту, що притаманні певній епохі української історії.

Foto 01Foto 02

Учнівська молодь побачила на власні очі зали засідань Кабінету Міністрів, де ухвалюються найважливіші державні рішення та прес-центр, у якому Прем'єр-міністр спілкується з журналістами.

Foto 03Foto 04

Foto 05

Наприкінці екскурсії слухачі школи розвитку «Мер міста» залишили свої підписи в книзі відгуків, щиро подякували співробітникам музею за змістовну і дуже цікаву екскурсію з історії українських Урядів.

Foto 06

Цього дня переможець конкурсу науково-практичних проектів школи розвитку «Мер міста» «Якщо б мером був я» на базі ХНУМГ імені О.М. Бектова учениця ХЗОШ школи № 17, Печенчіс Дарина звернулася до приймальної президента України з пропозицією розглянути і впровадити в життя її проект «Eco-FriendlyKids». Проект Дарини було прийнято до розгляду і ми сподіваємося на його втілення у життя.

Foto 07

Цей день був багатим на яскраві враження. Учнівська молодь згідно з програмою заняття відвідали місця сучасної історії України – Алею Героїв Небесної сотні та вулицю Інститутську, а також Хрещатик й Михайлівську площу. Після чого майбутні управлінці з великим задоволенням завершили екскурсію катанням на теплоході по Дніпру.

Запрошуємо учнівську молодь в наступному навчальному році до Харківського національного університету міського господарства на інтересні та змістовні заняття в школі розвитку «Мер міста» за підтримки кафедри Менеджменту і адміністрування.

А лідерів учнівського самоврядування, які цього року вступають у виші запрошуємо до вступу на спеціальність «Публічне управління та адміністрування», мета якої підготовка української еліти за європейськими стандартами на принципах «GoodGovernance» - доброго, належного врядування. Випускники спеціальності «Публічне управління та адміністрування» можуть працювати в органах державної влади та місцевого самоврядування, громадських організаціях, міжнародних фондах і недержавних організаціях різних форм власності.