1

2

3

4

Аспірантура

5

90 Butenko Afisha EditedБутенко Юрій Ілліч (1926 - 1993 рр) - видатний організатор вищої освіти в Україні. Відомий вчений в галузі будівельної механіки, металевих та залізобетонних оболонок арочних конструкцій. Представник України в ЮНЕСКО. Ректор ХІІКБ (1962 - 1975 рр). Професор, Заслужений працівник вищої школи України, Дійсний член Академії інженерних наук України. Голова Ради ректорів вузів міста Харкова (1973 – 1975 рр). Перший заступник Міністра вищої і середньої спеціальної освіти УРСР (1975 - 1988 рр).

В рамках ювілейних заходів 24 травня 2016 р в холі іменної аудиторії № 501 відбулося зібрання представників співробітників, професорсько-викладацького та студентського колективів для вшанування пам’яті Ю.І.Бутенка.

БабаевДо присутніх з промовою звернувся ректор університету, професор В.М.Бабаєв про величезний реформаторський вклад Юрія Ілліча в розбудову нашого навчального закладу та вищої освіти в Україні. В.М. Бабаєв та учасники заходу поклали квіти до меморіальної дошки, ознайомилися з виставкою про життя, діяльніть та наукове надбання Ю.І.Бутенка «ХІІКБ: 1962-1975». Усі бажаючі оглянули фотовиставку в іменній аудиторії № 501 та з цікавістю передивилися фото-презентацію, присвячену видатному ректору ХІІКБ.

5 thumb

Делегація університету, на чолі з Почесним ректором Л.М. Шутенко, відвідала місце поховання Ю.І.Бутенка та вшанували його пам’ять поклавши квіти від сучасного колективу нашого навчального закладу.

27 травня 2016 року в рамках університетських заходів відбулося урочисте засідання Вченої ради університету, присвячене 90-річчю від дня народження Ю.І.Бутенка. З грунтовною доповіддю про життя та діяльність Юрія Ілліча виступив його учень, нині перший проректор, професор Г.В.Стадник. Цікаво прозвучали спогади колег та соратників Ю.І. Бутенка у 1962-1975 роках – нині Почесного ректора ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, професора Л.М. Шутенка, завідувача кафедри вищої математики, професора А.І. Колосова, професора кафедри ЕПБАРР В.І. Торкатюка, професора кафедри менеджменту і адміністрування Є.М. Кайлюка.

Проведені заходи по вшануванню пам’яті Юрія Ілліча Бутенка мали позитивний вплив на емоційну атмосферу в колективі університету. Активна участь, не байдуже ставлення до заходів по збереженню історичної спадщини, повага до видатних особистостей сприяє подальшому утвердженню корпоративної філософії нашого університету: «Збереження минулого – фундамент майбутнього».

2 Стаднеик3 Шутенко1

4 Торкатюк 5 Колосов

3 thumb

7 thumb8 thumb

9 thumb10 thumb

12 thumb11 thumb

13 thumb14 thumb

1 Зал совета 15 thumb

4 thumb

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 557 гостей та користувачі відсутні