1

2

3

4

5

image 120 – 22 травня 2016 року відбулася міжнародна науково-практична конференція «Транскордонне співробітництво: ключові ідеї та перспективи», яка стала результатом плідної співпраці Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Сучавського університету Штефана чел Маре (м. Сучава, Румунія).

У конференції взяли участь викладачі кафедри менеджменту і адміністрування доцент, доктор наук з державного управління Дєгтяр Олег Андрійович, з доповіддю на тему: «Зарубіжний досвід використання маркетингових стратегій у публічному управлінні регіоном» та старший викладач, кандидат економічних наук Калашнікова Христина Ігорівна спільно зі студенткою групи М МОМГ 2015-1 Руденко Аллою Андріївною, тема доповіді: «Складові управління змінами в розвитку територій».

Метою конференції є розробка нових напрямків регіонального та національного розвитку економіки; обговорення регіональних, галузевих і мікроекономічних аспектів соціально-економічних реформ; огляд геополітичних та інтеграційних перспектив України в рамках розвитку транскордонного співробітництва.

image 2image 3

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 299 гостей та користувачі відсутні