1

2

3

4

Аспірантура

5

01 126.05.2016 в бізнес-інкубаторі для нових резидентів успішно пройшов майстер-клас «Просування start-up» від Катерини Оспіщевої, керівника консалтингового агентства «Marketing Communications».

Майстер-клас пройшов у дружному колективі студентів університету різних курсів та факультетів: Колесников Олег (5-й курс, ф-т Менеджменту), Каут Ілля (3 –й курс, ф-т Транспортних систем та технологій), Худяков Ілля (3 –й курс, ф-т Менеджменту), Кунченко Ганна (1-й курс, ф-т Транспортних систем та технологій) та Савчук Софія (студентка 3-го курсу ЖКК ХНУМГ імені О.М. Бекетова).

Розпочався майстер-клас із представлення його учасників, кожний студент розповів про себе та про свою бізнес-ідею або про вже існуючий бізнес, що дало змогу провести захід у неформальному форматі за чашкою кави.

Під час майстер-класу порушувались питання шляхів визначення своїх майбутніх клієнтів, унікальності власного бізнесу, комунікації та просування власного-бізнесу.

FtI26lA38DIOnlYbN2q4FY

Під професійним керівництвом Катерини Оспіщевої для кожного учасника модулювалась ситуація та були надані корисні поради щодо посування бізнесу. По закінченню для кожного резидента була поставлена задача подумати над питаннями «Що буде через 5 років? Яким Ви бачите свій бізнес через 5 років?», що дало змогу кожному замислитись та закінчити захід із натхненням здійснити конкретні дії для розвитку власного бізнесу.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Конф Спадщина ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 339 гостей та користувачі відсутні