1

2

3

4

5

01 1 Edited19 травня 2016 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулася подія, важлива для професійного розвитку студентів та випускників університету – «Ярмарок вакансій-2016».

Цей захід – унікальна можливість для студентів і випускників познайомитися з роботодавцями і не тільки знайти своє перше робоче місце, але і домовитися про проходження практик і стажувань.

У цьому році в «Ярмарку вакансій -2016» взяли участь 39 підприємств і організацій міста Харкова і Харківської області, які надали більше 150 вакансій!

Відкрив захід ректор Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, доктор наук з державного управління, професор Бабаєв Володимир Миколайович.

04 7 Edited05 8 Edited

З вітальним словом також виступила директор Центру доуніверситетської освіти і кар'єри, к.т.н., доцент Мальман Вікторія Олександрівна, яка розповіла про перспективи і можливості особистісного розвитку не тільки для студентів, в рамках Університету, а й для роботодавців, про психологічну службу Центру і можливих семінарах, тренінгах, майстрів-класах, спрямованих на підвищення мотивації співробітників.

Також під час заходу фахівцями Харківського обласного центру зайнятості проводилося профорієнтаційне тестування, в ході якого студенти могли визначити свою професійну роль і управлінський потенціал. Такожстуденти могли познайомитися з доступними вакансіями та скласти резюме за допомогою спеціальної комп'ютерної програми.

На завершення програми «Ярмарку вакансій-2016» відбувся майстер-клас «Формування ефективної команди та мотивація» від практичного психолога Центру доуніверситетської освіти і кар'єри Хасая С.А. і доцента кафедри менеджменту і адміністрування Мельман В.О., підготовлений спеціально для наших гостей - представників підприємств і організацій міста Харкова і Харківської області. Після майстер-класу відбулося обговорення планів співпраці підприємств і організацій з ХНУМГ імені О.М. Бекетова, спрямованого на професійний розвиток і працевлаштування студентської молоді.

02 3 Edited03 6 Edited

06 9 Edited

Варто зазначити, що в цьому році «Ярмарок вакансій-2016» для ХНУМГ імені О.М. Бекетова був Ювілейним! До нього ретельно готувалися, як представники підприємств, деканатів, кафедр, так і студенти, які напередодні заходу відвідали ряд майстер-класів від практичного психолога Центру доуніверситетської освіти і кар'єри Хасая С.А. на тему «Співбесіда без стресу» та доцента кафедри менеджменту і адміністрування Мельман В.О. – «Секрети успішного резюме».

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 286 гостей та користувачі відсутні