1

2

3

4

Аспірантура

5

1116 травня 2016 р. на факультеті Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва відбулося низка заходів у рамках проведення фестивалю «АДОМ art» у яких взяв участь викладач кафедри Основ архітектурного проектування та рисунку, член Національної спілки художників України, Лауреат Міжнародних конкурсів карикатури, Заслужений діяч мистецтв України Сторожук Леонід Костянтинович. Об 11.30 в Червоному холі пройшло урочисте закриття виставки художника «Колорит пейзажу» на якому були присутні ректор Університету проф. В. М. Бабаєв, викладачі та студенти. Ректор ХНУМГ імені О.М. Бекетова, проф. В. М. Бабаєв відзначив внесок Л. К. Сторожука у популяризацію художньої освіти у Харкові та у розбудову архітектурної підготовки в Університеті, побажав йому натхнення у подальшій художній та педагогічній діяльності.

Декан факультету Т.Д. Рищенко оголосила про введення до нової сертифікаційної програми на 2016/2017 н.р. дисципліни «Мультимедійний дизайн», яку буде викладати Сторожук Л.К. Ця сертифікаційна програма удосконалить мистецьку та архітектурну підготовку на факультеті. Багато теплих слів Л. К. Сторожуку оголосили і студенти. Зокрема голова студентського самоврядування факультету, студентка четвертого курсу Дар`я Бало відмітила чудові викладацькі здібності Сторожука Л.К. його педагогічних хист, який надихає студентів до самовдосконалення та розширює їх творчий кругозір.

Після урочистого закриття виставки, Л. К. Сторожук провів майстер-клас «Карикатура, шарж, комікс, мультиплікація» студентам факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва. На цьому майстер-класі він продемонстрував особливості створення анімаційних фільмів, пояснив як проводиться покадрова зйомка, презентував специфіку створення мультиплікаційних персонажів та матеріалів, що використовуються для цього. Особливо студентів зацікавило створення 3 D анімації, а також анімаційних фільмів з використанням нестандартних матеріалів. Можливість зняти подібний фільм випала і самим студентам. Зокрема студентки ІІ курсу Маріне Аладашвілі та Вікторія Шевела спробували намалювати так звану сольову анімацію, яка є одним з останніх трендів у цьому виді мистецтва. Також студенти випробували власні сили у створені анімаційних персонажів з фольги, піску та інших матеріалів, що продемонструвало їм усю багатогранність цього виду мистецтва.

13

Майстер-клас проходив у формі живого діалогу між студентами та Л.К. Сторожуком, який має значний досвід у педагогічної діяльності. Можна стверджувати напевно, що цей майстер-клас започаткував у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова нове спрямування підготовки – мультимедійний дизайн, яке значно удосконалить архітектурну та загальну мистецьку освіту та зробить студентське життя в університеті більш цікавим та пізнавальним.

1415

23

16 Edited

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Конф Спадщина ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті Один гість та користувачі відсутні