01 DSC 3505 Edited14 травня 2016 року в ХНУМГ імені О.М. Бекетова відбулося відкриття українсько-ліванского культурно-освітнього центру.

У відкритті взяли участь ректор Університету Бабаєв В.М., проректори та декани факультетів, представники обласної державної адміністрації та іноземні і українські студенти.

Ректор відмітив, що на даний час в Університеті успішно діють вже два центри: українсько-польський та українсько-канадский культурно-освітні центри. При центрах відриті курси вивчення польської та англійської мов, проводяться ряд освітніх та культурних заходів.

Відкриття українсько-ліванского культурно-освітнього центру може стати поштовхом до відкриття мовних курсів арабської мови, і без сумнівів буде сприяти розширенню контактів, налагодженню нових партнерських стосунків та поглибленню співпраці з освітніми та науковими установами Лівану.

02 DSC 3480 Edited

03 DSC 3450 Edited