01 1Співорганізаторами стали ХНУМГ ім.О.М.Бекетова, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна; Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди; Сумський державний університет; Полтавський національний технічний університет імені Ю. Кондратюка.

Серед учасників 171 викладач, співробітник, студент із 33 вищих навчальних закладів України.

Символічно, що пленарне засідання конференції ,присвячене вихованню студентської молоді, розпочалося з виступу голови нещодавно створеної конфедерації студентів Харківщини Поліщука Ярослава.

Особливу увагу на реалізацію Державної Концепції національного виховання у своїй доповіді звернула Гордієнко Н.М, начальник відділу поза навчальної роботи Сумського державного університету.

За результатами роботи конференції була прийнята резолюція.

Оргокомітет висловлює подяку за допомогу в організації і проведенні конференції завідувачу кафедри історії і культурології, професору Рябченко О.Л., доценту кафедри Економічної теорії Островському І.А., директору центу довузівської освіти та кар’єри Мельман В.О., голові профкому студентів Угодніковій О.І.

баннер ТСЛ

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019