20526212-15 квітня 2016 р. у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія».

В олімпіаді взяли участь 59 учасників, які є представниками  34 вищих навчальних закладів України з 15 областей та міста Києва. Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова представляли студентки 3 курсу факультету Економіки і підприємництва – Романовська Анна і Кононенко Аліна.

Олімпіада проводилася у два етапи, перший з яких передбачав виконання тестового та письмового завдання розрахункового характеру, другий – вирішення комплексного творчого ситуаційного завдання.

За підсумками ІІ етапу почесною грамотою за призове 5 місце нагороджена Романовська Анна, Кононенко Аліна отримала сертифікат учасника олімпіади.

Оголошуємо подяку учасницям Олімпіади, які достойно вибороли перемогу серед студентів провідних вузів України, що навчаються на спеціальності «Економічна теорія» та вивчають її більш ґрунтовно і з більшою кількістю годин, ніж студенти факультету ЕіП.

Керівництво підготовкою до олімпіади здійснювали доц. Островський І.А., доц. Федотова Ю.В. і ст. викладач Штефан С.І.

Дякуємо за плідну співпрацю, вітаємо переможниць та бажаємо їм досягнення життєвих і наукових висот!

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ