28 1Викладачами кафедри «Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку» Кухтін К.В. та Железняковою И.Л. 14 квітня 2016 року була організована зустріч з представниками Грузії, міста Батумі, ЮЛПП Професійного коледжу «Блексі», в особі директора Георгія Гогітідзе, а також Роланда Шарашидзе представника влади Аджарської Автономної республіки. Гостям була проведена оглядова екскурсія по університету. Величезне враження на наших гостей справив архітектурний стиль адміністративного корпусу. Великий інтерес викликало відвідування музею О.М. Бекетова, з цікавими фактами з життя архітектора, знайомство з його проектами.

Нашим гостям була надана можливість познайомитися з роботою Міжнародного відділу, з міжнародним співробітництвом кафедри ЕПБА та РР і університету в цілому, з Центром регіонального розвитку, також обмінялися досвідом про дистанційне навчання і висловили бажання провести скайп-конференцію для обміну досвідом з викладачами.

Кафедра розробила проект двостороннього договору про майбутнє співробітництво з коледжем «Блексі».

На завершення, відвідали виставку художника Сторожука Л.К., яка проходить в червоному холі університету.

Георгій Гогітідзе і Роланд Шарашидзе висловили, безмежну подяку за теплий прийом, побажали професійних досягнень і хороших студентів.

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ