1DSC 0031 EditedВ продовження циклу лекцій видатних харків’ян для студентів Харківської Національної академії міського господарства 14.11.12 відбулася зустріч Генерального директора ТОВ “Стальконструкція”, заслуженого будівельника України, лауреата державної премії України в галузі архітектури Євеля Сергія Михайловича з майбутніми інженерами-будівельниками та проектувальниками промислових та цивільних будівель і споруд — студентами містобудівельного факультету.

 

2DSC 0061 Edited3DSC 0039 Edited

Спілкування відбулось в площині знайомства з діяльністю підприємства, з його історією становлення та розвитку, а також з особливостями сучасного будівництва і реконструкції, а також поведінки об'єктів цивільного, промислового та спеціального призначення в умовах надзвичайних ситуацій. ТОВ “Стальконструкція” має значний практичний досвід з питань проектування та будівництва багатьох відомих харків'янам об'єктів, у т.ч. об'єктів Євро — 2012.

З метою посилення практичної підготовки студентів-містобудівельників за підсумками зустрічі досягнута попередня домовленість щодо організації екскурсії для студентів на об'єкти завершеного будівництва, проведення виробничих практик на базі підприємства ТОВ “Стальконструкція” з подальшим працевлаштуванням.

Євель С.М. передав до бібліотеки академії 5 екземплярів видання «Крепче стали» в якому висвітлено історію  ТОВ “Стальконструкція” та перелічені збудовані підприємством об’єкти цивільних та промислових споруд.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

20

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

На сайті 204 гостей та користувачі відсутні