круглый стол 45 квітня 2016 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М.Бекетова відбувся круглий стіл «Управління проектами сталого розвитку міст», в ході якого слухачі школи розвитку «Мер міста» презентували ідеї проектів міського розвитку експертам – провідним викладачам Університету. Проектні пропозиції і ідеї презентували школярі.

Для учнів університетської школи розвитку «Мер міста» розробка проектів – інноваційна діяльність, і консультації викладачів є цінними і важливими для подальшої успішної роботи. Так, Єсіна В.А, к.е.н., доцент кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку розповіла школярам «Як написати і оформити наукові тези». Отримані знання та навички учні зможуть застосувати для написання тез для своїх проектів.

круглый столкруглый стол 2

Проектні пропозиції слухачі представили для обговорення, отримання рекомендацій і подальшого розвитку і впровадження проекту.

круглый стол 3Пропозиції, коментарі до проектів, рекомендації представили: директор бізнес-інкубатора Медведєва Т.О., директор центру доуніверситетської освіти і кар'єри Мельман В.О.; к.е.н., доцент кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, Єсіна В.О.; старший викладач кафедри інженерної екології міст Телюра Н.О.; к.е.н., доцент кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту Карпушенко М.Ю.; к.е.н., доцент кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Мущінська Н.Ю.; асистент кафедри менеджменту та адміністрування Браташ М.А.; к.е.н., доцент кафедри транспортних систем і логістики Пруненко Д.О.; к.е.н., доцент кафедри туризму і готельного господарства Баландіна І.С.; старший викладач кафедри основ архітектурного проектування і малюнка Коровкина Г.А.; асистент кафедри електропостачання міст Якунін О.А.

На етапі розробки проектів учасники школи «Мер міста» мають можливість консультуватися з провідними викладачами Університету, які стали кураторами проектів за обраними напрямками.

Школа розвитку «Мер міста» продовжує свою роботу. Чергова зустріч учнів з кураторами проектів пройде в форматі заключної конференції «Сталий розвиток міст за участю дітей та молоді» 12 квітня 2016 року о 16-00.

А вже 16 квітня о 9-30 свої двері ХНУМГ імені О.М.Бекетова відкриває для всіх бажаючих, в рамках проведення весняного Дня відкритих дверей «Професії мого міста». Ви зможете відвідати майстер-класи від факультетів університету і більше дізнатися про професії та можливості, майстер-клас Віталія Пушкіна «Самопрезентація. Як бути впевненим на всі 100», познайомитися з деканами, викладачами і студентами, в ході екскурсії побачити знакові місця університету, взяти участь в інтерактивно-розважальній програмі, провести час з користю. Вся додаткова інформація про програму проведення заходу на офіційному сайті http://abit.kname.edu.ua/ або в групі в соціальних мережах https://vk.com/hnugh_univer_osvita.

Приходьте – краще один раз побачити, ніж сто разів почути!

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019