круглый стол 45 квітня 2016 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М.Бекетова відбувся круглий стіл «Управління проектами сталого розвитку міст», в ході якого слухачі школи розвитку «Мер міста» презентували ідеї проектів міського розвитку експертам – провідним викладачам Університету. Проектні пропозиції і ідеї презентували школярі.

Для учнів університетської школи розвитку «Мер міста» розробка проектів – інноваційна діяльність, і консультації викладачів є цінними і важливими для подальшої успішної роботи. Так, Єсіна В.А, к.е.н., доцент кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку розповіла школярам «Як написати і оформити наукові тези». Отримані знання та навички учні зможуть застосувати для написання тез для своїх проектів.

круглый столкруглый стол 2

Проектні пропозиції слухачі представили для обговорення, отримання рекомендацій і подальшого розвитку і впровадження проекту.

круглый стол 3Пропозиції, коментарі до проектів, рекомендації представили: директор бізнес-інкубатора Медведєва Т.О., директор центру доуніверситетської освіти і кар'єри Мельман В.О.; к.е.н., доцент кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, Єсіна В.О.; старший викладач кафедри інженерної екології міст Телюра Н.О.; к.е.н., доцент кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту Карпушенко М.Ю.; к.е.н., доцент кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Мущінська Н.Ю.; асистент кафедри менеджменту та адміністрування Браташ М.А.; к.е.н., доцент кафедри транспортних систем і логістики Пруненко Д.О.; к.е.н., доцент кафедри туризму і готельного господарства Баландіна І.С.; старший викладач кафедри основ архітектурного проектування і малюнка Коровкина Г.А.; асистент кафедри електропостачання міст Якунін О.А.

На етапі розробки проектів учасники школи «Мер міста» мають можливість консультуватися з провідними викладачами Університету, які стали кураторами проектів за обраними напрямками.

Школа розвитку «Мер міста» продовжує свою роботу. Чергова зустріч учнів з кураторами проектів пройде в форматі заключної конференції «Сталий розвиток міст за участю дітей та молоді» 12 квітня 2016 року о 16-00.

А вже 16 квітня о 9-30 свої двері ХНУМГ імені О.М.Бекетова відкриває для всіх бажаючих, в рамках проведення весняного Дня відкритих дверей «Професії мого міста». Ви зможете відвідати майстер-класи від факультетів університету і більше дізнатися про професії та можливості, майстер-клас Віталія Пушкіна «Самопрезентація. Як бути впевненим на всі 100», познайомитися з деканами, викладачами і студентами, в ході екскурсії побачити знакові місця університету, взяти участь в інтерактивно-розважальній програмі, провести час з користю. Вся додаткова інформація про програму проведення заходу на офіційному сайті http://abit.kname.edu.ua/ або в групі в соціальних мережах https://vk.com/hnugh_univer_osvita.

Приходьте – краще один раз побачити, ніж сто разів почути!

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

20

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

На сайті Один гість та користувачі відсутні