Main 01 EditedЗ привітанням виступив ректор університету професор Володимир Миколайович Бабаєв.

З доповідями виступили Віктор Кітанін – директор Департаменту комунального господарства виконавчого комітету Харківської міської ради, Сергій Магдисюк – директор Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури Харківської ОДА, Ольга Максименко – президент Експертної Міжгалузевої Асоціації України (ЕМАУ), головний аудитор Сертифікаційного центру «СТАРНДАРТ», Віктор Токаренко – заступник директора Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

В обговорені прийняли участь представники підприємств комунального господарства, представник ОСББ м. Харкова, приватні підприємці.

Модератор заходу - Наталя Горбаненко - начальник управління реформування інфраструктури та економічного аналізу Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної держадміністрації.

DSC 0033 EditedDSC 0041 Edited

DSC 0048 EditedDSC 0054 Edited