1

2

3

4

5

Tesol 0124-25 березня 2016 року кафедра іноземних мов ХНУМГ ім. О.М. Бекетова приймала участь у XXI Конвенції Асоціації викладачів англійської мови ТІСОЛ-Україна (TESOL-Ukraine) «Глобальні зміни в Україні: глобальні зміни в викладанні англійської мови в Україні», що проходила у Львівському національному університеті імені Івана Франка, де зібрались викладачі англійської мови середніх і вищих навчальних закладів, мовних шкіл і курсів іноземних мов з 20 областей України, Сполучених Штатів Америки та Великої Британії.

До складу презентаторів інноваційних методів навчання увійшли викладачі кафедри Бугайова В.Ю., Писаренко Л.М. та зав. каф. ін. мов Ільєнко О.Л. Загалом, у рамках Конвенції було проведено 36 демонстрацій з актуальних проблем викладання англійської мови в форматі 30-хвилинних мультимедійних презентацій і 20 інтерактивних методичних семінарів тривалістю 60 хвилин кожен.

Конвенція відбулась за фінансової підтримки Посольства США в Україні. У вітальному слові аташе з питань викладання англійської мови Посольства США в Україні Кевін Маккой, та Алла Раду, президент TESOL-Ukraine, підкреслили значення цієї Конвенції у підвищенні якості викладання англійської мови та зростання ролі вчителя англійської мови в контексті Року англійської мови в Україні.

TESOL-Україна об’єднує вчителів і викладачів англійської мови в когорту однодумців, які дбають про підвищення рівня викладання англійської. Організація понад 20 років займається проведенням науково-дослідницької роботи, вдосконаленням методів навчання мови та стимулюванням професійного розвитку вчителів і викладачів англійської мови.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 179 гостей та користувачі відсутні