516 березня 2016 р. відбулася відео-конференція за міжнародним проектом «International practicum» ініційованим економічним факультетом університету Інсубрія (Італія). Проект реалізується за участі економічних факультетів Остравського технічного університету (Чеська республіка), Тбіліського державного університету ім. Іване Джавахішвілі (Грузія) та Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова. Метою проекту є надання кваліфікаційного тренінгу та стажування з розвитку практичних навичок у сфері підприємництва, інноватики та менеджменту у міжнародному середовищі.

Під час відео-конференції відбулось знайомство студентів Італії, Чехії, Грузії та України за проектом з подальшим формуванням робочих груп. Представник італійської компанії BOSS Ltd, що спеціалізується на IT-послугах, презентував підприємство та завдання з підготовки бізнес-планів інтернаціоналізації компанії робочими групами студентів Італія-Україна, Італія-Грузія, Італія-Чеська Республіка. В складі робочої групи Італія-Україна задіяні студенти кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку ХНУМГ ім. О.М.Бекетова – Анна Коротєєва, Юлія Овчарова, Кристина Золочевська та Богдан Каліненко.

Бажаємо нашим студентам успіхів!

баннер ТСЛ

Вступ2019