22Наказом Ректора №88-01 від 14 березня 2016 року в Харківському національному університеті міського господарства ім.. О. М. Бекетова затверджено Положення «Про порядок вилучення, накопичення і розміщення макулатури».

В рамках реалізації концепції «Зелений Університет» започаткованої проектом «Ефективне управління енергією – перший крок до Зеленого Університету» за підтримки Посольства Польщі в Україні та з метою раціонального використання природних ресурсів в Університеті 16 березня 2016 року розпочалася кампанія з передачі до кожного університетського підрозділу контейнерів для збору макулатури.

Кожен керівник отримав відповідний контейнер з екопакетом та пам’ятку з його використання і подальшої передачі макулатури до пункту збору, а саме університетської Бібліотеки.

0001Щорічно на початку року будуть підводитися підсумки збору макулатури. Кошти, отримані від здачі макулатури кожним підрозділом за рішенням підрозділу можуть бути використані на адміністративні потреби чи преміювання.

Приєднуйтесь до проекту заради збереження дерев та нашої планети!

З приводу додаткової інформації звертатись до центру міжнародної діяльності та освіти ауд 228А, тел.. 707 30 50.

баннер ТСЛ

Вступ2019