buket 02Світлану Іванівну Плотницьку з присвоєнням наукового ступеня доктора економічних наук!

Андрія Олександровича Парамонова - кандидата наук з державного управління!

Світлану Олександрівну Гайдученко з присвоєнням вченого звання доцента кафедри менеджменту та адміністрування!

Прийміть найщиріші вітання і вираз глибокої вдячності за Ваш внесок у розвиток науки!

Треба відзначити, що бути вченим - це значить бути терплячим, вдумливою людиною, що володіє неймовірним запасом знань, ерудиції, терпіння, умінням аналізувати і зіставляти. Бути вченим - це значить не належати собі, адже наука вимагає колосальних витрат часу і сил!

Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров'я!

Нехай Ваші наукові дослідження принесуть велику користь суспільству, а Вам подарують величезне моральне задоволення, благополуччя, радість і повагу!

buket

Кафедри ХНУМГ