1

2

3

4

Аспірантура

5

Zaochniy 0126 лютого 2016 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова відбулася відеоконференція Центру заочного навчання для випускників шкіл і технікумів м.Харкова та Харківської області. У конференції взяли участь представники Центру заочного навчання – заступники директора Сєріков Я.О. і Колонтаєвський О.П., доцент кафедри прикладної математики та інформаційних технологій - Карпенко М.Ю., асистент кафедри менеджменту та адміністрування Браташ М.А.

Учасники конференції отримали інформацію про правила прийому в ХНУМГ імені О.М. Бекетова на заочну форму навчання після закінчення технікумів, коледжів і шкіл.

Вже зараз для випускників технікумів і коледжів є можливість надходження на 2 курс заочного навчання. Прийом документів здійснюється до 10 березня 2016 року.

Карпенко М.Ю. розповів про нові спеціальності для студентів університету. Перш за все – це навчання на спеціальності «Комп'ютерні науки та інженерія», яка є актуальною для міського господарства і муніципального управління, а також можливості дистанційного навчання в університеті.

Zaochniy 02Браташ М.А. розповіла про три освітніх програмах, за якими здійснюється підготовка бакалаврів, спеціалістів і магістрів на факультеті менеджменту та адміністрування – публічне адміністрування, маркетинг і менеджмент, предметах ЗНО, які необхідно здавати випускникам шкіл під час вступу на ту чи іншу спеціальність і про можливості працевлаштування.

Сєріков Я.О. розповів про технічні спеціальності заочної форми навчання. Зазначив, що муніципальна сфера розвивається і завжди буде актуальна, тому випускники завжди будуть затребувані на ринку праці.

В ході відеоконференції абітурієнти отримали відповіді на свої запитання, дізналися про матеріально-технічній базі університету - комфортабельних гуртожитках, сучасних, оснащених лабораторіях, спортивному комплексі, а також зручному територіальному розташуванні Університету.

Запрошуємо всіх на весняний День відкритих дверей ХНУМГ ім. О. М. Бекетова 16 квітня 2016 року о 9.30, який пройде в новому форматі і продовжить знайомство з Університетом.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 239 гостей та користувачі відсутні