7c1f2VSyGAEНа тренінгу були присутні більше 80 представників студентського самоврядування Харківщини. Тренінг проводився за ініціативи Студентського Сенату університету, Міністерства освіти і науки України спільно з провідними молодіжними студентськими організаціями.

Метою тренінгів є створення у вищих навчальних закладах України самодостатнього та дієвого студентського самоврядування, а також надання практичних навичок щодо участі студентів у вдосконалені організації навчального процесу, реалізації студентських проектів, створення студентських медіа, а також участі студентів у забезпеченні прозорості діяльності вищих навчальних закладів та боротьбі з корупцією.

Відкриття тренінгу розпочалося з хвилини мовчання в пам’ять загиблим героям Небесної Сотні,які віддали своє життя захищаючи ідеали демократії, європейське майбутнє України під час Революції Гідності.

5QfvDLdYtHIHLEG9 odAmI

s4iQSla 0qsXwD2cxReXvk