0ba0Niasb4sБурхливий розвиток нашого вищого навчального закладу, як провідного Університету України, що готує фахівців у системі життєзабезпечення міст і територій, базується в тому числі і на здобутках та активній позиції студентської спільноти.

Саме тому, важливими є традиційні зустрічі ректора Університету В.М. Бабаєва зі студентами, які можуть поділитися своїми проблемами та почути відповіді на усі цікаві для них питання.

На факультеті Електропостачання та освітлення міст студенти мають дуже багато можливостей для розвитку. Про це вперше чергу йшла мова на зустрічі. Факультет має потужну матеріально-технічну базу, яка представлена унікальними лабораторіями, аналогів яких немає в Україні. Студенти факультету активно залучаються до розробки конкретних проектів, в тому числі щодо освітлення фасаду Університету, над яким працюють студенти старших курсів.

Студенти 1 та 2 курсів, які були присутні на зустрічі, мають великі перспективи, проте повинні старанно працювати над своїм майбутнім. Університет надає широкі можливості вивчення іноземних мов, участі у проектах стажувань та обмінів, забезпечує академічну мобільність студентів, допомагає у реалізації бізнес-ідей та лідерських якостей. Університет активно запроваджує систему предметів за вибором студента професійного та гуманітарного спрямування. Якісна освітня підготовка – це основний пріоритет роботи Університету. також, студенти мають унікальну можливість обмінюватися інформацією у рамках університетської корпоративної мережі. Ця інформація стала дуже корисною для студентів 1 та 2 курсів. Зустріч продовжилася у форматі діалогу. Студенти задавали питання, які їх турбували, та отримували вичерпні відповіді. Усі пропозиції чи зауваження будуть в подальшому враховані у роботі відповідних структурних підрозділів.

Своїми враженнями від зустрічі поділилися студенти факультету:

«Цікава зустріч. Дізнався про можливості в Університеті. Радий, що можна вільно поспілкуватися з адміністрацією. Ректор почув ті питання, що нас хвилюють. Думаю обов’язково буде результат. Дякую за цей діалог. Прикольний хлопець був, що злетів зі стипендії. Добре, що визнає, що через лінощі, може виправиться надалі. Тому, треба навчатися, в першу чергу, і розвиватися.»

Руслан, студент факультету ЕОМ