20160218 121006 EditedДля студентів дуже важливо бути почутими, адже прогресивне та нестандартне мислення молоді допомагає удосконалювати кращі традиції Університету, застосовуючи новітні технології та підходи до освітнього процесу. Саме тому, уже традиційно, проходять зустрічі студентів із ректором В.М. Бабаєвим. Формат відкритого діалогу допомагає не лише проінформувати студентів про останні новини Університету, але й почути їх думку, отримати фідбеки та, на основі цього, корегувати роботу відповідних структурних підрозділів.

Бекетівцям є чим пишатися. Унікальні лабораторії, аналогів яких не має в Україні, сучасні архітектурно-художні майстерні «Архаус», активна міжнародна співпраця, допомога студентам у реалізації власних бізнес-ідей, проекти «розумного будинку» з нульовим рівнем енергоспоживання, «Зеленого університету», програми стажувань та подвійних дипломів – все це робить Університет не лише сучасним та прогресивним, але й мотивує студентів до отримання знань, які потім будуть реалізовані на практиці. Саме ці можливості були презентовані у рамках зустрічі.

Презентації можливостей для студентів проходили у форматі діалогу, коли кожен міг задати цікаві для нього питання. Усі питання знайшли свої відповіді, у тому числі у вигляді конкретних доручень від ректора відповідним структурним підрозділам з метою удосконалення освітнього процесу, підвищення якості освіти та забезпечення належних умов навчання і проживання у гуртожитках.

Було цікавим почути думку студентів з приводу зустрічі з ректором Університету В.М. Бабаєвим. Ось що ми почули від них:

«Дуже корисним було почути інформацію про можливості, що дає Університет студенту. На початкових курсах ще не замислюєшся про своє майбутнє. Але саме зараз є безліч можливостей та перспектив для розвитку. Лише за умови роботи над собою можна досягти успіхів. Дуже вдячні за відкритість адміністрації та діалог зі студентами. Ми можемо сміливо, напряму говорити про свої проблеми і чуємо конкретні відповіді на свої запитання»

Альона, студентка Будівельного факультету

«Зустріч була дуже корисна для нас. Цікаво було почути стільки нового. Замислився, що треба підтягнути англійську. Хочу теж поїхати на стажування, як ті студенти нашого факультету, що вже їздили, наприклад, у Польщу. Не знав, що в Університеті є ще й курси польської. Почув багато цікавого. Дякую ректору, що знайшов час на таку зустріч з нами. Чесно кажучи, ніколи не чув від друзів з інших вищів, що вони брали участь у аналогічних заходах. Обов’язково тепер їм розповів, що спілкувався з нашим ректоромJ»

Сергій, студент 1 курсу Будівельного факультету

Кафедри ХНУМГ