DSC 0062 1 Edited«Навчайтеся так, ніби ви постійно відчуваєте нестачу своїх знань, і так, ніби ви постійно боїтеся втратити свої знання»

Конфуцій

У Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова уже традиційними стали зустрічі ректора В.М. Бабєва зі студентами, що проходять у форматі відкритого діалогу. Новий навчальний семестр не став виключенням. На зустрічі зі студентами факультету Інженерних мереж та екології міст Володимир Миколайович наголосив, що студент повинен бути вибагливий до навчального процесу, викладачів та до самого себе. Формування високоякісного спеціаліста може відбуватися лише в умовах взаємної поваги, довіри та небайдужості студента до свого майбутнього.

Ректор зазначив, що реалізація стратегії розвитку Університету неможлива без участі студентства. Саме тому великі надії у реалізації стратегічних напрямів розвитку нашого вищого навчального закладу покладають саме на студентів.

DSC 0060 EditedУ рамках зустрічі були проведені презентації можливостей, які пропонує Університет:

- побудова системи вільного вибору дисциплін гуманітарного та професійного блоку, коли студент має можливість обирати, які саме знання знадобляться йому у майбутній професії;

- міжнародні стажування та гранти, забезпечення академічної мобільності студентів, адже відкритий освітній простір дає потужні можливості для обміну досвідом і інформацією, що є безцінним у процесі навчання;

- проходження практик за кордоном, що підвищує рейтинг випускника Університету та забезпечує його конкурентоздатність на ринку праці;

- додаткова мовна освіта, реалізована на базі програм Канадського коледжу, роботи Україно-Польського та Україно-Канадського культурно-освітніх центрів;

- реалізація бізнес ідей за підтримки Міжнародної організації «Фонд польсько-української співпраці ПАУСІ»;

- унікальні можливості бути завжди в курсі всіх подій Університету шляхом використання корпоративної соціальної мережі та отримання ліцензійного програмного забезпечення від компанії Microsoft;

- реалізація лідерського потенціалу студентів та активна участь у громадській діяльності.

Відкритість ректорату Університету до студентів завжди дає свої результати. Саме студенти мають формувати пріоритети освітнього процесу вищого навчального закладу. А навчання має супроводжуватися довірою, взаємоповагою та відповідальністю студентства та викладачів один до одного.

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ