DSC 0379 Edited19 лютого в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулась зустріч лідерів студентського самоврядування Харкова з Міністром освіти і науки України Квітом Сергієм Мироновичем.

Також на зустрічі були присутні Ректор Бабаєв В.М., Директор Департаменту науки і освіти ХОДА Бабічев А.В., Член European student union Андрєєв Микита, Голова Харківської обласної студентської ради Ланецький Ярослав та Голова Харківського регіону УАСС, голова студентського Сенату Вершиніна Дарина та представники студентського самоврядування міста.

З вітальним словом перед студентами виступив Міністр освіти і науки України Квіт Сергій Миронович та наголосив «Ми боролися за прийняття нового ЗУ «Про вищу освіту» упродовж трьох років, а над концепцією університетської автономії працювали з 2005 року. І тепер цей нелегкий шлях пройдено. Реформування нової держави потрібно проводити у всіх галузях, у тому числі і в освітній сфері. ЗУ «Про вищу освіту» дає університетам нові можливості для розвитку та самоврядування, адже в його основу ми поклали принцип університетської автономії – фінансової та академічної. Новий закон передбачає зменшення навчального навантаження викладачів, самостійність у працевлаштування тих науковців, які мають диплом іноземних ВНЗ, право обрання студентами предметів. Унаслідок цього змінюється форма навантаження професорсько – викладацького колективу і науковці отримають більше часу на дослідження, а це надзвичайно важливо для університетів», - розповів Міністр освіти і науки України.

00kjlui Edited0o0uik Edited

000tyu Edited00yu Edited

06енлш Edited09 Edited

078щш Edited078789i Edited

На думку Міністра, сьогодні настав сприятливий час для реформ в усіх сферах економіки й суспільного життя.

Сергій Миронович зазначив, що особливої уваги у роботі органів студентського самоврядування потребують питання виборів, які потрібно організовувати в університетах, затвердження університетського положення про студентське самоврядування та інші. «Ми також вирішили важливе питання щодо використання коштів університету на самоврядування студентів», - додав Сергій Миронович.

Після офіційної зустрічі Сергій Миронович завітав до сучасних лабораторій нашого університету, та зміг оцінити вклад Вузу в покращення міського господарства Харкова та всієї України.

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ