1

2

3

4

5

Vkonf 117 лютого в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулася відеоконференція для школярів на тему «Вчися, створюй і думай», яку провів факультет Менеджменту.

Метою даного заходу було познайомити школярів з нашим Університетом, факультетом. Також учасники могли задати всі свої запитання безпосередньо декану факультету, представникам випускаючих кафедр, випускникам та студентам факультету.

Під час відеоконференції школярі дізналися про всі спеціальності та освітні програми, за якими здійснюється підготовка фахівців на факультеті Менеджменту. Діти отримали багато інформації про особливості навчання та відмінні риси кожної з кафедр факультету, дізналися про те, що у студентів факультету є можливість проходити виробничі практики та стажування в профільних установах України і зарубіжжя.

Особливу увагу учасники конференції звернули на те, що на факультеті активно підтримують розробку та реалізацію студентських проектів, розвивають нові наукові напрямки, проводять дослідження в області менеджменту, туризму, готельно-ресторанного господарства, курортного сервісу, економіки та ін.

Chumak

Vkonf 2Vkonf 3

Vkonf 5

На прямий інтернет-зв'язок з учасниками конференції вийшли випускники факультету, які поділилися досвідом навчання в Університеті. Вони розповіли школярам про те, що завдяки отриманим в процесі навчання теоретичним та практичним навичкам, вони змогли стати конкурентоспроможними на ринку праці і тепер успішно реалізують себе як професіонали.

Guliak

Vkonf 7Vkonf 8

Це був яскравий і живий діалог, який приніс багато цінної і корисної інформації всім його учасникам.

Запрошуємо школярів і надалі брати участь в школах розвитку в Університету, відеоконференціях та з нетерпінням чекаємо нових цікавих зустрічей!

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 348 гостей та користувачі відсутні