10 лютого у нашому Університеті відбулася зустріч з представниками Університету менеджменту охорони праці (м. Катовіце, Польща). Зустріч зі студентами напрямку «Безпека життєдіяльності» почалась із вступних слів директорки Українсько-польського культурно-освітнього центру професор Любові Миколаївни Жванко та першого проректора, професора Григорія Васильовича Стадніка. Детальну інформацію про університет представляла канцлер Малгожата Сікорська. Вона детально розповіла про навчальні програми для магістрів та здобувачів післядипломної освіти. Особливу увагу приділили програмі Два дипломи.

З презентацією університету та кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності виступила доцент Карина Валеріївна Данова

Польські гості із зацікавленням ознайомилися із музейним комплексом університету, прослухали екскурсію, яку провела його директор Тетяна Павлівна Єлісєєва.

За результатами зустрічі польської сторони з проректором з наукової роботи професором Віктором Федоровичем Харченко, завідувачем кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності професором Миколою Васильовичем Хворостом було намічено дорожню карту подальшої співпраці двох вузів у різних напрямках.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

20

баннер ТСЛ

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Прием Кернеса 4

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

На сайті 436 гостей та користувачі відсутні